top of page

Edelweiss laminatės

Edelweiss laminatės - natūraliai atrodančios ir patvarios laminatės, kurių pagalba galėsite džiaugtis gražia šypsena.


Laminatės yra gaminamos, naudojant moderniausią lazerio technologiją. Visa procedūra atliekama vieno vizito metu, todėl nereikalingi atspaudai, matavimai.


Edelweiss laminatės yra rekomenduojamos, kai norite pakeisti danties formą, danties spalvą ir tuo pačiu išsaugoti kuo didesnę danties dalį. Jei sveiko danties audinių yra išlikę nemažai ir nesinori danties šlifuoti vainikėliui - Edelweiss puikus pasirinkimas.


Laminačių yra įvairių dydžių. Gydytojas pamatuoja jūsų dantį ir pagal esamą dydį atrenka laminatę. Kad laminatė dailiai atrodytų ant danties, odontologas ją gali pakoreguoti grąžtu ar guminukais.


Šios laminatės yra tarpinis variantas tarp estetinio plombavimo ir keramikos laminačių.


Pagrindiniai skirtumai tarp Edelweiss laminačių ir estetinio plombavimo: Edelweiss laminačių pagalba galime koreguoti spalvą ir formą ne vieno, o kelių dantų. Estetinis plombavimas yra skirtas tiek vieno, tiek kelių dantų korekcijai.


Pagrindiniai skirtumai tarp Edelweiss laminačių ir keramikos laminačių: keramikos laminatės yra brangesnės, jom atlikti yra reikalingi keli vizitai, keramikos laminatės yra gerokai kietesnės, jos blizga ir po daugelio metų. Edelweiss yra ekonomiškesnės, visa procedūra atliekama vieno vizito metu.Comments


bottom of page