Paslaugos

Plombavimas, endodontija

dentist.png

Klinikos „Du Dantukai“ odontologai pasisako už profilaktiką. Jei lankysitės pas odontologą periodiškai ir savo dantų priežiūrai skirsite tinkamą dėmesį, pavyks laiku pastebėti gedimą ir išvengti skausmingo gydymo.

 

Dantų plombavimas atliekamas, kai dantyje dėl karieso pažeidimų atsiranda skylutė. Gydytojas odontologas skylę dantyje išvalo ir atsiradusią ertmę užpildo plombinėmis medžiagomis. Po plombavimo atkuriama funkcinė danties forma. Danties plombavimas atliekamas, siekiant išlaikyti estetiškumą. Plombavimas užkerta kelią ertmei didėti ir pereiti į vidines danties struktūras ar net kaulinius audinius. Uždelsus per ilgai – gali tekti dantį išrauti.

Protezavimas. Plokštelės, vainikėliai

dental-implant.png

Kai dantys yra pažeisti ar jų netenkama, būtinas – danties audinių atkūrimas, kitaip vadinamas – protezavimu. Dėl šiuolaikinių technologijų dantų protezavimas yra neskausminga procedūra.

Protezavimo būdas pasirenkamas, atsižvelgiant į gydytojo patarimus ir paciento norus.

Dantų balinimas, higiena

toothbrush (2).png

Estetinė odontologija suteikia galimybę kiekvienam džiaugtis tobula šypsena. Priklausomai nuo paciento ir jo dantų būklės, gydytojas pasiūlys, ką tiksliai reiktų atlikti.

 

Dantis privaloma valyto dukart dienoje, kartais pasitelkti dantų siūlą ir skalavimo skysti. Bet šių priemonių nepakanka, norint džiaugtis sveikais dantimis. Dantų higiena – procedūra, kurios metu pašalinami akmenys ir apnašos. Ją atlikti reiktų profilaktiškai.

Ortodontija suaugusiems

Six mounth smile

tooth (4).png

Tai greitas būdas džiaugtis tobula šypsena - užtrunka iki 6 mėnesių. Šis gydymas nėra brangesnis už įprastą ortodontiją, o trunka net kelis kartus trumpiau. 

Breketai tvirtinami prie danties išorinės pusės, tvirtinimo elementai yra skaidrūs, o viela dantų spalvos, todėl mažiau pastebimi lyginant su standratiniais (metalinias) breketais. Gydymo pabaigoje yra nuimami breketai ir uždedama retencinė juostelė iš vidinės dantų pusės, kad dantys nesugrįžtų į pradinę būseną. Taip pat pagaminamos retencinės kapos. Pacientas vėliau kapas gali sėkmingai naudoti ir dantų balinimui namuose.

Tiesioginės dantų laminatės

Edelweiss

tooth (3).png

Gaminamos naudojant moderniausią lazerio technologiją.

Tai labiausiai tausojantis natūralius danties audinius gydymo būdas, gali būti atliekamas netgi visiškai nepreparuojant danties audinių.

Visa procedūra atliekama vieno vizito metu, todėl nereikalingi atspaudai, matavimai lyginant su keramikos laminatėmis.

Vaikų dantukų gydymas

decay.png

Pirmą kartą pas odontologą reikėtų apsilankyti, kai mažyliui išdygsta pirmieji dantukai. Net jei skylučių vaikas neturi, šie vizitai turėtų būti reguliarūs. Taip vaikas lengviau pripranta prie odontologinio kabineto aplinkos, gydytojo. Atėjus laikui dantukus taisyti, jis jausis saugiau ir drąsiau. Pas odontologą vaikams reikėtų lankytis bent 2 kartus per metus, o jeigu yra didelė dantų ėduonies atsiradimo rizika tai ir dažniau.