top of page

MyObrace ir jo pagalba, sprendžiant vaikų ortodontines problemas

Nuolatiniai dantys dygsta 6-10 metų vaikams. Šiame periode dantys grūdasi ir vyksta žandikaulių poslinkiai.

Tokie įpročiai kaip kvėpavimas per burną, netaisyklinga lūpų ir liežuvio funkcija - pagrindinės netaisyklingo žandikaulių vystymosi ir dantų susigrūdimo priežastys.


Tyrimai rodo, kad šios problemos tęsiasi ir esant nuolatiniam sąkandžiui, todėl būtinas kompleksinis ortodontinis gydymas. Žalingi įpročiai lengviau pašalinami, kai vaikas auga. O kai tai vyksta, prasideda natūralus augimas kartu su taisyklingai besivystančiu sąkandžiu.


Tokie įpročiai kaip kvėpavimas per burną, netaisyklinga lūpų ir liežuvio funkcija - pagrindinės netaisyklingo žandikaulių vystymosi ir dantų susigrūdimo priežastys.


Myobrace yra kelių fazių prietaisų sistema, sukurta žalingų įpročių korekcijai, tuo pačiu keičiant viršutinio ir apatinio žandikaulių vystymąsi. Galima korekcija tiek esant pieniniam, tiek mišriam, tiek nuolatiniam sąkandžiui. Prietaisai koreguoja žalingus burnos įpročius, kurie yra susigrūdimo priežastis, ir taip pat su nedidele jėga plečia viršutinį žandikaulį bei sustato dantis į natūralią poziciją.


Gydymo laikas gali skirtis priklausomai nuo biologinio kiekvieno paciento prisitaikymo. Norint pasiekti gerų rezultatų Myobrace reikia nešioti 1-2 valandas dienos metu bei nakties miego metu. Reguliari odontologo priežiūra yra viena iš pagrindinių sėkmingo gydymo ir komplikacijų išvengimo sąlygų.Ko pasiekiama su MyObrace?

  • Lūpos suspaustos visą laiką, išskyrus kalbant ir valgant.

  • Kvėpavimas per nosį, kuris turi įtakos viršutinio ir apatinio žandikaulio vystymuisi ir taisyklingam sąkandžiui.

  • Jokio lūpų aktyvumo rijimo metu, dėka ko taisyklingai augs priekiniai dantys.

  • Geresnis dantų lanko išlyginimas.

  • Geresnis veido vystymasis.

Prietaisai sukurti ne tik tiesinti dantis, bet ir šalinti priežastis, kurios sukelia dantų susigrūdimą. Šie prietaisai koreguoja žalingus įpročius, tokius kaip kvėpavimas per burną, liežuvio stūmimas tarp dantų ir netaisyklingas rijimo būdas.


Priešingai nei tradicinės ortodontijos, MRC pagrindinis tikslas yra natūraliai ištiesinti dantis visam gyvenimui – dažnai nenaudojant breketų ir fiksatorių.

Comments


bottom of page